Ana sayfa » Tek gecelik ilişki nasıl yaşanır?
#CİNSELLİK

Tek gecelik ilişki nasıl yaşanır?

“Aaaa ben hayatta yapmam!” “Ahlaksız mıyım ben!” diyenlere bir uyarımız var. Büyük konuşmayın. Hayatın size ne getireceğini bilemiyorsunuz.  Tamam siz yine de yapmayın ancak bazı noktalar kulağınızın ardında kalsın. Tek gecelik bir ilişki yaşayacaksanız, aniden ortaya çıkan bir durum oluşursa dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Tek gecelik ilişki nasıl yaşanır diye merak ediyorsanız, işte cevapları…

Diyelim ki, arkadaşlarınızla birlikte dışarı çıktınız ve alkolün dozu biraz kaçtı. Birisi ile tanıştınız ve işler hızla i,lerlemeye başladı.

Aklınızın bir tarafında durması gereken önemli detaylar var ki sonradan üzülmeyin. En azından daha da fazla üzülmeyin 🙂 Sonra KırmızıKalp.Com demişti dersiniz 😉

1. İlişkisi Olup Olmadığını Öğren.

Büyük ihtimal yalan söyleyecektir ancak siz yine de sorun. Sonradan ” Sen benim sevgilimleeee….” diye bağıran bir kadın çıkmasın karşına.

Örneğin telefonunda Aşkım, Bebeğim, Sevgilim vs olarak kayıtlı biri var mı diye göstermesini isteyebilirsin 🙂

2. Asla Seni Seviyorum Deme

Bir anlık gaza gelipte hiç tanımadığın birine sırf aranızdaki elektrik bütün şehre yetecek kadar fazla diye  ilanı aşk etme. Aman ha! Unutma bu tek gecelik bir ilişki, devamı yok.

3.Tesadüflere Açık Ol

Tek gecelik ilişki sonra onu bir daha kendi isteğinle görmeyebilirsin ancak unutma dünya küçük. Bir daha yanyana geldiğinde kendini 10. kattan atmak isteyeceğin durumlara sebep olabilecek birisi ile sakın tek gecelik ilişki yaşama. Örneğin yakın arkadaşının sevgilisi ile. Veya iş arkadaşın ile…. aman 🙂

4.Eski Sevgiliyle Tek Gecelik Olmaz

Eğer kendini, “daha önce yaptık, son bir defa daha yapsak ne olacak” yalanına kaptırdıysan acilen kurtar. Bir anlık gazdan başka bir şey değil bu. Eski sevgilin ile tek gecelik bir ilişki seni hiç istemediğin bir ilişkinin yeniden başlaması noktasına getirebilir. Etrafta o kadar insan varken neden denenmişi deniyorsun?

5.Dik Dur 🙂

Tek gecelik ilişkinin sabahında kendini pişman bir tavuk olarak ifade edersen gerçek bir zavallıdan başka bir şey olmazsın. Evet belki alkollüydün, belki büyük bir kısmını hatırlamıyorsun ancak unutma ki bunu ikiniz de istediniz ve şimdi zaman cool olma zamanı. Sakinliğini koru.

6.İsmini Unutma

Her ne kadar alkol almış olursan ol bir zahmet adını aklında tut. Aynı şey sana yapılsa ne kadar kırılırsın bunu bir düşün.

7.Duygusallıktan Ve Sorgudan Uzak Dur

Tek gecelik bir ilişki yaşıyorsun, adı üzerinde tek gece. Devamı olmadığına göre duygusal konuşmalara, vaatlere ve hayatı ile gereksiz sorulara girişme hiç. Lütfen girişme 🙂

8.Numarana Dikkat

Tek gecelik ilişki sonrası bir daha asla yanyana gelmek istemiyorsan sakın numaranı verme. Bu konu çok hassas bir konu.

9.Güvende Olduğundan Emin Ol

Özellikle alkolün etkisi ile bir çok şeyi algılayamıyor veya yanlış algılıyor olabilirsin. En az bir arkadaşın senin kiminle nerede olduğunu bilmeli. Kesinlikle hiç tanımadığın, hiç bir bağlantının olmadığı veya şüphe gördüğün birinin evine gitme, onunla ıssıs bir yere gitme. Bu hayatını tehlikeye atacak bir duruma dönüşmesin.

10.Korunmayı Unutma

Her ne kadar alkolün etkisinde olursan ol mutlaka mutlaka mutlaka korun!

Google’da Ara