Ana sayfa » Titreşimli penis halkası nedir? Titreşimli penis halkası ne işe yarar
#ÜRÜNLER

Titreşimli penis halkası nedir? Titreşimli penis halkası ne işe yarar

Titreşimli penis halkası nedir

 

Seks sırasında alınan zevki arttıran ve orgazma ulaşmayı daha da kolaylaştıran titreşimli penis halkası erkeğin penisine takılan, cinsel ilişki sırasında yaydığı titreşimlerle hazzı arttıran bir seks oyuncağı. Titreşimli penis halkası nedir, titreşimdi penis halkası ne işe yarar soruları sıkça sorulanlar arasında.

Titreşimli penis halkası nedir? Titreşimli penis halkası ne işe yarar?

Cinsel ilişki sırasında daha fazla zevke ulaşmak için çiftlerin beraber kullandıkları, pille çalışan, titreşimli bir penis halkası türüdür. Titreşimi sayesinde kadınlarda klitoral uyarımı kolaylaştıran titreşimler yayar, zevki artırır, seks sırasında zirveye ulaşmayı kolaylaştırır.

Titreşimli penis halkasının birçok farklı türü bulunuyor. Ancak temel olarak bakıldığında titreşimli penis halkasının esnek bir yapıda olması önemli. Titreşimli penis halkasının her kalınlıktaki penise uyabilmesi ve penisi sıkmaması için esnekliği çok önemli.

Titreşimli penis halkasının prezervatif ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Titreşimli penis halkası cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı ve gebeliğe karşı koruma sağlamaz.

Titreşimli penis halkası nasıl kullanılır?

Titreşimli penis halkası sertleşmiş penise takılır. Titreşimli penis halkasını penisin dibine kadar takmak gerekiyor. Cinsel ilişki sırasında titreşimi başlatmak için düğmeye basmak yeterli. Titreşimli penis halkası pilli olduğundan, pili bitene kadar veya siz kapatana kadar titreşimi devam edecektir.

Sürekli titreşim sonucu hissizlik oluşabilir. Titreşimli penis halkasının peniste hissizlik oluşturması veya çok uzun süre kullanımdan dolayı peniste uyuşma yaratması normaldir.

Bu durumda belli bir süre kapatılması ve daha sonra kullanılması önerilir.

 

 

Add Comment

Yorum yapmak için tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google’da Ara