Ana sayfa » Vajina estetiği zevki arttırır mı?
#CİNSELLİK

Vajina estetiği zevki arttırır mı?

Vajina estetiği zevki arttırır mı

Vajina daraltma operasyonu

Vajinanın doğum sonrası genişlemesi, görünüş bozuklukları, doğumlar nedeniyle kesiklerin sayıca fazla ve belirgin olması ya da yapısal özellikler nedeniyle genişlemesi sonucu gerek duyulan operasyondur. Dar vajinanın avantajı penisi daha kuvvetli kavrayabilmesi ve çiftlerin his kaybı yaşamaması. Vajina doğuştan da geniş olabilir. Yaklaşık 45 dakika-1 saat süren ve hastanede kalmayı gerektirmeyen basit diyebileceğimiz bir operasyonla vajina daraltılabilmekte. Cinsel perhiz 3 haftadır. İlk ilişki biraz zor olabilir. Vajina estetiği zevki arttırır mı? Yaptırmak faydalı olur mu?

Vajina genişletme

Eğer bir operasyonda fazla daraltma yapıldıysa ya da doğuştan anatomik bir darlık varsa bu durum da düzeltilebiliyor.  30 dakika kadar kısa zamanda tamamlanıyor.

Sarkmış ve Geniş Vajina Dudakları düzeltme

Kadınların fazla cinsel birleşmeleri, aşırı alerjenlerle içli dışlı olmaları, sık enfeksiyon geçirme, mastürbasyonda fazla uyarımlar, kilo kaybı, oral seks, yaşa bağlı değişimler de dudaklarda kötü görüntüye neden olabiliyor. Yaklaşık 40 dakika- 1 saatlik bir operasyon ile düzeltilebiliyor. 3 haftalık bir cinsel perhiz süresinden sonra daha güzel bir görünüş ile cinselliğin keyfide artıyor.

G Shot-G Noktası Dolgusu

G- shot muayenehanede, lokal anestezi ile yapılan bir uygulama. Dolgu maddesi olarak zamanla eriyen, hyaluronik asit içerenleri tercih edilmekte. İşlem 5- 10 dakika sürüyor ve 6 -8 ayda bir tekrarlanması gerekiyor. G noktası dolgusu yaptıran kadınların cinsel yaşamlarında belirgin değişimler oluyor. Uygulamadan 12- 24 saat sonra ilişkiye girmek de mümkün.

Vajinal daraltmada Lazer kullanımı

Kansız, acısız, ağrısız bir teknik.  Ameliyat korkusu yaşayan fakat vajinasından memnun olmayan kadınların tercihi. Yaklaşık 20-30 dakika klinik şartlarında ve lazer kullanılarak yapılıyor. İşlem sonrası 2 haftalık bir cinsel perhiz gerekiyor.

Google’da Ara