Ortaya karışık

Whatsapp flört nasıl yapılır?

Paylaşmak güzeldir ;)

 

Çağ teknoloji çağı olunca flörtün formu da değişiyor. İnternet üzerinden tanışmak, aşık olmak, evlenmek, ayrılmak, hatta cinsel ilişkiye girmek bile normalleşmeye başladı. Sanal dünyanın bize sunduğu nimetlerden yararlanırken duygudan uzaklaşmamak ve hissettiklerimizi doğru ifade etmek için göz önünde bulundurmamız gereken bazı şeyler var. Örneğin Whatsapp’ta nasıl flört edilir, mesajla flört nasıl olmalıdır, sanal ortamda duygular nasıl ifade edilir. whatsapp flört ve ötesi.

Whatsapp’ta nasıl flört edilir?

Emojiler ile duygularınızı destekleyin

Yazdıklarımız ses tonu olmadığı içim hem yanlış anlaşılabilir, hem de vermek istediğimiz duyguyu veremeyiz. İşte burada devreye emojiler giriyor. Gülümseme, kalp, üzgün surat, şaşkın gibi ifadeler çok fazla kullanılıyor ancak birbirinden farklı ve eğlenceli emojiler kullanarak sohbeti çok eğlenceli bir hale sokabilirsiniz. Ancak emoji kullanayım derken abartıp tüm mesajların başına sonuna emoji koymayın lütfen 🙂

Whatsapp’ta flörtleşirken destan yazmayın

Duygularınızı ifade etmek istersen sıkıcı olmamaya çalışın. Kendinizden bahseden çok uzun cümleler kurmayın. Karşınızdaki yazıyor… görünüyorsa biraz bekleyin. Ardı arkası kesilmeyen mesajlar sohbeti konudan kopartır.

Whatsapp’tan erotik veya çıplak fotoğraf yollamayın

Mesaj yazdığınız kişinin o sırada nerede ve kiminle olduğunu bilmiyorsunuz. Ekrana bir başkası ile birlikte bakıyor da olabileceğini unutmayın. İnternet ortamında özel fotoğraf paylaşmak her zaman risk içeren bir durumdur. Fotoğrafları telefonuna kaydedildiğinde başka hangi platformlar veya programlarla senkronize oluyor bilmiyorsunuz, bu yüzden kendinize ait bu tip özel içerikleri kendinize saklayın.


Paylaşmak güzeldir ;)

Add Comment

Yorum yapmak için tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.