Ana sayfa » Yeni nesil seks trendleri ve seks deneyimleri
#CİNSELLİK

Yeni nesil seks trendleri ve seks deneyimleri

Yeni neslin seks trendleri neler

Seks hayatımızı canlandırmak için onlarca şey deniyor ancak sonuçta aynı noktaya dönüp işin içinden çıkamıyoruz. Bildiğimiz ve bize öğretilen taktikler bu neslin insanı için hem yetersiz kalıyor hem de tatmin edici olamıyor. Yeni nesil seks trendleri eskilerden biraz farklı. Artık odaklanılan sonuç değil süreç. Yani sonunda orgazm olmaya odaklanmak yerine, sevişme, dokunma, hissetme yani ön sevişme bile tek başına bir cinsel deneyim olarak görünüyor.

Seks trendleri ve değişen fanteziler

Bu yüzyılın insanı adrenalin konusunda istekli, risk almak konusunda cesaretli ve yeni şeyler denemek konusunda da korkusuz. Artık kadın ve erkekten ibaret olmayan cinsel deneyimler yerini birbirinden çok farklı rollere bıraktı denebilir.

Fanteziler cinsel hayatın tadı, tuzu, baharatı, süsü. İlişkide cinsel doyumun olmazsa olmazı fanteziler; çiftin ortak zevklerine hitap ettiği, birbirini rencide etmediği, sosyal yaşantıyı ve psikolojiyi olumsuz etkilemediği sürece sağlıklı. Her şeyde olduğu gibi fanteziler de yıllar içinde değişip evriliyor. Eğer çift karşılıklı olarak yeni fanteziler denemek konusunda istekliyse, ilişkiyi canlandırmak ve işin içine biraz eğlence katmak harika olacaktır.

Yeni moda fanteziler ve seks trendleri

Suyun zevk verici etkisinden yararlanın

Birçok farklı alanda terapi amaçlı kullanan su cinsellik konusunda da doruklara çıkartan bir etken. Duş, deniz ve suyu barındıran herhangi bir yerde sevişmek hem kadına hem de erkeğe haz veren oldukça etkili bir seçenek. Aquagasm deneyimine adrenalin katarak partner ile birlikte çıplak yüzmek, denizin derinliklerine açılmak oldukça keyifli bir deneyim olabilir. Uzmanlar ayda en azından bir defa bile olsa yaşanılan seks deneyiminin su altında tercih edilmesinin faydalarını saymakla bitiremiyor, bizden söylemesi.

Hareketsiz kalmanın hazzı ile tanışın

Seksin sert halini sevenlerdenseniz bu deneyim sizin için oldukça farklı olabilir. Son yılların en trend seks deneyimlerinden biri olan Marine Pozisyonu, penisin vajina içinde hareketsiz olarak tutulması şeklinde yapılıyor.

Çiftin Marine Pozisyonu sırasında hareketsiz olarak uzanması ile duygusal bir cinsel deneyim yaşamak mümkün. İlişkideki duygusal boşlukların doldurulmasına da katkı sağlayan Marine Pozisyonu hem tahrik edici hem de heyecan verici bir deneyim. İsminden de anlaşılacağı gibi duyguları, ilişkiyi ve seks deneyimini yavaş yavaş ısıtmak ve kontrollü eritme mantığı ile yapılan seks türü oldukça keyifli ve tatmin edici bir deneyim sunuyor.

69 out 77 in

Birbirini hissetme, birbirine dokunma ve en önemlisi birbirine güven odaklı olan 77 pozisyonu son zamanların en sevilen seks pozisyonları arasında. Kaşık pozisyonu olarak bilinen 77 seks pozisyonu sakin ve birbiri ile konuşarak başlayan ve daha sonra tansiyonun yükseldiği bir şekilde devam ediyor. Birlikte ritmi yakalamaya, uyum içinde sevişmeye, duygularını birbirine sarılarak yaşamaya fırsat veren 77 pozisyonuna bayılacaksınız.

Orgazmı unut deneyime odaklan

Her ne kadar orgazm olmaya hepimiz bayılsak bile, seks sırasında sona odaklanmak yerine yola odaklanmak inanılmaz bir keyif. Orgazm yerine yaşanılan seks deneyimine odaklanmaya Karezza deniyor. Karezza seks deneyiminde orgazm olmak, karşındakinin orgazm olması için efor sarf etmek ve seksin bitmesi için çaba harcamak yerine alınan hazza odaklanılıyor. Birbirine dokunmak, öpmek, sarılmak, uzun saatler boyunca birbirini hissetmek hem duygusal hem de fiziksel bir doyum sağlıyor.

Kırmızı Kalp

Add Comment

Yorum yapmak için tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google’da Ara