Ana sayfa » Yüzyılın bitmeyen çilesi; Penis Boyu
#CİNSELLİK

Yüzyılın bitmeyen çilesi; Penis Boyu

Eskiden bu konu ile yalnızca erkekler ilgilenirdi. Ancak artık kadınların da penis boyu konusunda konuştuğu hatta endişe içine olduğunu görüyoruz. Bu yüzden penis boyu uzatma tedavisi mümkün mü sorusuna cevap verelim istedik.

Penis boyu yetişkin bir erkek için, erekte olmuş hali elbette, 10-17 cm aralığında olarak kabul edilir, genişliği ise 2-3 cm civarındadır.  Ancak bu ölçü kimse için tatmin edici olmuyor. Uzmanlar 10-17 cm aralığındaki erekte olmuş penis boyutunun normal olduğunu söylese de erkekler illa 17-18-19 cm diye giden rakamları görmek istiyor.

Ne diyelim, insanlık hali 🙂

Penis boyutunun normalden ufak olduğu ve uzatılmak için uygun olduğu kanısına varmak için, erekte olmuş penis boyunun 10 cm’in altında olması gerekiyor, önce bunu bi belirtelim. Yani, 16 cm’e ulaşan (erekte hali ile) bir penisin operasyon ile uzatılması biraz şımarıklık oluyor, diyor uzmanlar. Biz demiyoruzJ

Penis boyu uzatma tedavisi mümkün mü? Penis boyu nasıl değiştirilebilir?

Penis uzatma kalınlaştırma tedavisi, PRP (Platelet Rich Plazma) tedavisi trombosit denilen kan hücrelerini içeren plazmanın penis içerisine enjekte edilmesi şeklinde yapılıyor. Yani evet. Penis boyu değiştirilebilir. Yaygın kullanım adı P-Shot olan penis büyütme ameliyatının ilk hedefi ereksiyon süresini arttırmak ve sertleşmeyi olması gereken düzeye getirmek.

Şişman erkeklerin penisleri daha mı küçük?

Acı haber geliyor. Yapılan araştırmalar penis boyundan şikayet eden erkeklerin kilolu erkekler olduğunu işaret ediyor. Penis boyundan memnun olmama durumunda ilk öneri kilo verilmesi gerektiği yönünde.

Ancak her kilolu erkeğin penis boyu zayıf erkeklere göre daha ufak demek kesinlikle doğru bir yaklaşım olmaz.

Penis boyu uzatma tedavisi nasıl yapılıyor?

Penis büyültme ve penis kalınlaştırma tedavisinde  P-Shot tedavisi ve vakum tedavisi uygulanıyor. Penis uzatma ve penis kalınlaştırma tedavisi yaklaşık 6 ay kadar süren ve ayakta yapılan bir tedavi. Ayda bir defa toplam 5 P-Shot uygulanarak penis boyunu uzatmak ve penisi kalınlaştırmak mümkün.

6 ay boyunca yapılan bu tedavi süresinde günde 1 defa 20 dakika kadar vakum ile çekme işlemi de uygulanıyor.

Penis boyu uzatma ve penis kalınlaştırma tedavisi ile ne penis ne kadar büyüyor?

6 ay kadar süren P-Shot tedavisinde penis kalınlığı 6mm, penis uzunluğu ise 2-3 cm kadar uzatılabiliyor.

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

#Aşk #İlişkiler #Cinsellik

Google’da Ara